ریاضی عمومی ۳

ریاضی عمومی ۳

ریاضی عمومی ۳

معرفی کتابچه : در این پست نمونه سوالات درس ریاضی عمومی ۳ پیام نور حاوی تمامی نمونه سوالات سال های اخیر در اختیار شما قرار می گیرد. این فایل در هر ترم بروز رسانی شده و در معرض کلیه کاربران عزیز قرار می گیرد.

در پایین هر پست جدولی حاوی موجود یا عدم موجود بودن هر فایل به انضمام پاسخنامه قابل مشاهده می باشد . دانلود سوالات پیام نور به صورت تکی و هم به صورت نامحدود در اختیار کلیه عزیزان قرار دارد که شما بسته به انتخاب خود می توانید آزادانه انتخاب کنید.

در قسمت فروش تکی به راحتی با کلیک بر روی هر سوال و پرداخت هزینه می توانید اقدام به خرید نمایید. در قسمت عمده کافی نت داران می توانند با پرداخت هزینه اشتراک ماهه بی نهایت دانلود نمایند .

ما در سایت فروش dvd کلیه ی نیم سال های گذشته هم از طریق درگاه آنلاین داریم که از طریق پست در اختیار شما سروران قرار خواهد گرفت. در منوی سایت شما می توانید با پرداخت هزینه ی اندک نسبت به آزمون دادن آنلاین و بررسی مشکلات درسی خود اطلاع پیدا کنید .

همچنین شما می توانید به صورت کاملا استثنایی از خرید پک یک نیم سال به صورت یک فایل که بعد از اتمام خرید برای شما فعال می گردد استفاده نمایید.

فروش نمونه سوال از طریق وبسایت و همچنین اپلیکیشن pnuee در دسترس می باشد .در هر ماه کد تخفیف های هیجان انگیز در سایت قرار می گیرند که می توانین با قیمت کمتر از همیشگی دانلود نمایید .

آموزش الکترونیکی پیام نور دارای مجوزهای قانونی از سایت های مرجع می باشد و شما با آرامش خاطر از ما به دنبال خرید های خود بروید.

تیم آموزشی ما به صورت ۲۴ ساعته آماده شنیدن نظرات ، انتقادات و پیشنهادات شما در مورد آموزش الکترونیکی پیام نور می باشد.